"" Kasia Koniakowska Blog "

Junk Fashion show Kraków

Wreszcie mogę udostępnić Wam relację i zdjęcia z Junk Fashion Show, który odbył się w Krakowie. Poniżej zapraszam foto relację z tego wydarzenia.

Dzień pokazu rozpoczął się dla projektantów o godzinie 11. Każda osoba ucząca się w SAPU musiała ustawić się w kolejce prowadzącej do miejsca wstępnych przymiarek z modelkami.

papierowa-kreacja

Modelkę było trzeba ubrać w swój papierowy strój i zaklepać ją na pokaz. Gdy modelka została ubrana w kreację, należało ustawić się w kolejna kolejkę, ale prowadzącą już do jury. Tam odbywały się wstępne zdjęcia oraz zapisy na pokaz (np. czyj to projekt, jaka modelka jest do niego przypisana).

modelki-przed-pokazem

Po kilku godzinach zmagań z modelkami i strojem z papieru, na który było trzeba szczególnie uważać bo rozklejał się czasami, albo aby nikt o niego niczym nie zahaczył. Podziwiam pracę modelek, gdyż w hali było chłodno a one latały w samej bieliźnie i skakały to tu to tam aby przymierzać te przedziwne kreacje, które nie zawsze dobrze się nosiło. 

przerwa
Po kilku godzinach zmagań czas na kawę oraz pizzę.

sukienki-z-papieru
A oto korytarz, na którym odbywały się ostateczne poprawki na strojach.

A efekty pracy uczniów z SAPU przedstawiam poniżej, czyli zdjęcia z finałowego pokazu ;-) Obyło się bez wpadek na scenie. Gratuluję modelkom, które nie potknęły się ani razu oraz odważnie wystąpiły w niecodziennych, ekologicznych kreacjach. Nawet nie pogubiły elementów strojów, co też jest ogromnym sukcesem zważywszy na rodzaj materiału kreacji.

pokaz-finałowy

studenci-sapu

młodzi-projektanci-sapu

suknia-z-papieru

kapelusz-z-papieru

moda-z-papieru

suknia-frędzle-papier

Muszę również wspomnieć, że cała sala była wypełniona ludźmi po brzegi, w tym 3 rzędy zostały zarezerwowane dla VIPów ( czyli sponsorów takich jak radio eska, gazety modowe itp.). Wielu ludzi nawet stało, aby obejrzeć ten pokaz Junk Fashion Show. Następny już w czerwcu, jednak o innej tematyce. Jakiej? Tego jeszcze nie zdradzono. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ;-)
Jeśli mnie obserwujesz napisz w komentarzu, chętnie odwiedzę Twojego bloga.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Kasia Koniakowska Blog , Blogger