"" Kasia Koniakowska Blog "

Heart Fashion 22 września Poznań

Kilka dni temu natknęłam się na informację o niezwykłej charytatywnej gali Heart Fashion 2012, która ma odbyć się 22 września w Blueberry Bar w Poznaniu.


Jeśli ktoś z Was marzył choć raz w życiu uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, na który zawita wiele gwiazd, to od 10 sierpnia w Blueberry Bar można nabyć zaproszenia na tą imprezę. Więcej na stronie Heart Fashion.

A teraz napiszę Wam dlaczego warto tam być. Jest  to nowe wydarzenie, na którym po raz pierwszy odbędzie się charytatywny konkurs dla młodych projektantów mody. Imprezę organizuje Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

Każdy uczestnik Gali będzie miał możliwość wzięcia udziału w licytacji unikalnych gadżetów oraz najmodniejszych ubrań i dodatków. Jest to akcja charytatywna zatem wszystkie środki zostaną przeznaczone na rzecz jednej z największych w Polsce Fundacji TVN ,, Nie jesteś Sam".

Konkurs otworzy pokaz tańca Anny Kapery - zwyciężczyni IV edycji programu ,,You Can Dance". Muzycznym gościem będzie Paweł Biba Binkiewicz, finalista II edycji programu ,,X-Factor". Na własne oczy będziecie mogli zobaczyć wiele polskich gwiazdm.in. Czesława Mozila. W jury konkursu zasiądą: Tomasz Jacyków, Dorota Zielińska, Kuba Bonecki, Łukasz Jemioł, Lidia Popiel, Janusz Leon Wiśniewski, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak ( marka Bizuu), Ada Fijał.

Partonami medialnymi imprezy jest TVN oraz radio Eska.

Ja będę tam na pewno. Was też tam nie może zabraknąć.
A jeszcze na zachętę filmik: Czesław Mozil zaprasza na Heart Fashion w Poznaniu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ;-)
Jeśli mnie obserwujesz napisz w komentarzu, chętnie odwiedzę Twojego bloga.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Kasia Koniakowska Blog , Blogger