Otwarcie sklepu Sinsay w Malcie

Miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego salonu Sinsay w Galerii Malta w Poznaniu. Jest to nowy producent odzieży, przeznaczonej głównie dla młodzieży od 15 do 28 roku życia, ale myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie. W sklepie jest bardzo kolorowo, w oczy rzucają się neonowe bluzki, ćwiekowe buty, czy torebki w niesamowitych żywych barwach. Ceny również są bardzo przystępne i warte swojej ceny.

Klimat panujący na otwarciu był niesamowity i pierwszy raz odważyłam się uczestniczyć w jakichkolwiek konkursach. Stworzyłam swoją własną eko-torbę, zrobiłam śmieszne zdjęcia z blogerką Kasia dzięki automatowi foto, ułożyłam wierszyk dla sklepu, a bawiłam się świetnie. Zrobiłam nawet małe zakupy, bo udało mi się wygrać bon 50%.
Porozmawiałam z kilkoma blogerkami z Poznania i udało mi się poznać blogerkę Jess Mercedes, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie dość że wyglądała prześlicznie, to jeszcze była przemiła i można z nią bez problemu porozmawiać. Zapraszam na jej bloga, który jest niesamowicie popularny - blog Jessica Mercedes. Nie raz zawitam jeszcze to tego sklepu, gdyż ubrania są śliczne, sklep przepiękny z różową kanapą na końcu butiku i panuje tam wspaniała atmosfera. A poniżej prezentuję zdjęcia z tego wydarzenia, które mam nadzieję choć trochę oddadzą emocje panujące tego dnia.

otwarcie-Sinsay

nastolatki-do-Sinsay

moda-2013-rok

t-shirty

moda-Sinsay

trampki-ćwieki

tanie-szpilki

tanie-bluzki

neonowe-koszulki

biżuteria-sinsay

wnętrze-sklepu-sinsay

buty

moda-sinsay-2013

wygłupy-w-fotobudce

otwarcie-sinsay-zabawa

fotobudka-na-otwarciu-sinsay

A tutaj z Jess Mercedes ;-)
otwarcie-sinsay-jessica-mercedes
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger