Wizyta w sklepie Triumph

W zeszłą niedzielę zostałam zaproszona do sklepu Triumph z ekskluzywną bielizną, który mieści się na parterze w Kupcu Poznańskim. Była to moja pierwsza wizyta w takim miejscu i jestem nim zachwycona. Zmieniłam całkowicie zdanie i teraz wiem, że lepiej mieć w szafie 3 komplety bardzo dobrej wygodnej bielizny niż 20 tanich, niewygodnych i  źle dobranych biustonoszy.
Gorąco zachęcam do zakupów w sieci sklepów Triumph, gdzie znajdziecie asortyment takich firm jak: Anita, Triumph i Naturana.

Zniżka na zakupy w Triumph


Na hasło: kasiakoniakowska każdy z Was ma 15% zniżki na zakupy.
Zniżka obowiązuje do 27 maja.

Możecie ją wykorzystać składając zamówienie na www.e-bielizna.pl w koszyku wpisując w pole KOD PROMOCJI hasło kasiakoniakowska aktywuje się rabat. Albo zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, podając powyższe hasło.

Butiki odnajdziecie w następujących miejscach w Poznaniu:
-  Triumph Kupiec Poznański, 
- C.H. M1 Sklep Triumph 
-  Salon Triumph na Słowiańskiej 38c

A oto moja fotorelacja z wizyty. Oprócz niesamowitych, seksownych modeli bielizny, odnajdziecie w sklepach również przepiękne stroje kąpielowe. Myślę, że każda kobieta odnajdzie tam swój ukochany model, a mężczyzna sprawi wspaniały prezent ukochanej. Zapraszam również na trwający konkurs, w którym do wygrania BON na 300 zł. Nie zapominajcie również o wykorzystaniu rabatu, gdyż to niesamowita okazja !!!

sklep-triumph

szukamy-stroju-kąpielowego

duży-wybór-bielizny

strój-kąpielowy-triumph

dobór-bielizny

zniżka-triumph

bielizna

staniki

bielizna-triumph-kupiec-poznański

A tutaj z Panią Elą. Dziękuję za zaproszenie ;-) Więc nie pozostaje nic innego, jak zrobić zakupy na e-bielizna.pl lub zawitać do butiku. Ja wybrałam seksowny zestaw czarnej, koronkowej bielizny i cudowny czerwony strój kąpielowy z odpinanymi ramiączkami. Pamiętajcie o 15% rabacie na hasło: kasiakoniakowska

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger