pokaz CHIC CHILL

Dawno na blogu nie prezentowałam żadnej relacji z pokazu. Ciągle tylko stylizacje i stylizacje. Czas urozmaicić troszkę bloga nie tylko moją osobą ;-) Przez pracę niestety bardzo rzadko bywam na takich imprezach, ale jak tylko znajduję chwilkę, chętnie się na nich zjawiam.
Tym razem był to pokaz CHIC CHILL, który odbył się w restauracji Piano Bar w Starym Browarze.

Przyznam szczerze, że miejsce na taką imprezę było idealne, gdyż lokal posiada przepiękne kręte schody, po których schodziły modelki. Dzięki temu można było bardzo dokładnie przyjrzeć się każdej kreacji.

Ze strony organizacyjnej również wszystko było pięknie przygotowane. Na wejściu, gości witały przemiłe Panie, które zbierały karteczki z nazwiskami do losowania w przerwach pokazu. Do godziny 22 można było skorzystać z Open Bar, czyli darmowego drinka na przywitanie. W restauracji został wytyczony wybieg, tak aby każdy z gości zobaczył idące po nim modelki.

Podczas imprezy obejrzałam 3 krótkie pokazy, a w przerwach odbywało się losowanie upominków ufundowanych przez sponsorów. Tego wieczoru można było podziwiać przepięknie futra, sukienki na styl małej czarnej, eleganckie marynarki, spodnie i wiele innych kreacji. Większość udało się uchwycić na zdjęciach, zatem zapraszam do fotorelacji poniżej.

Oto plakat reklamujący cała imprezę i zaproszenia
Zdjęcia z pokazu 

Oby więcej takich wydarzeń w Poznaniu ;-)
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger