Fashion in shop Foymall

Ostatnio natknęłam się na nową hurtownię o nazwie  Foymall z ubraniami w ciekawie niskich cenach.
Ogromny plus to darmowa przesyłka oraz na prawdę przystępne ceny. 

Strona jest bardzo przejrzysta, a każdy element garderoby można obejrzeć w dobrych jakościowo fotografiach. Chociaż firma prezentuje ubrania Made in China, to jednak nie znajdziemy tu dziwnych zdjęć ciuchów prezentowanych na wychudzonych modelkach o azjatyckiej urodzie. Tutaj każda część garderoby prezentowana jest schludnie, w większości na wieszaczkach, pokazując wszelkie detale. Dzięki temu firma staje się bardziej wiarygodna i ubrania wydają się lepsze jakościowo od przeciętnych chińskich hurtowni. Myślę, że firma wzorowała się na stronach istniejących marek odzieżowych, które cieszą się już ogromną popularnością. Może kiedyś również zyskają tak wielka rozpoznawalność.

Wybór na www.foymall.com jest ogromny. Każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Ze względu na zbliżającą się zimę, skupiłam się bardziej na płaszczach i ubraniach, które można założyć na święta.
Moją uwagę przykuło kilka rzeczy. Zapraszam Was również do obejrzenia stronki - sklep Foymall. Może i Wam wpadnie coś ciekawego w oko.

Pamiętajcie, że przy pierwszym zamówieniu otrzymujecie 15% zniżki, a wysyłka do Polski jest darmowa ;-)

płaszczyk - tutaj
klasyczny, biały płaszcz - tutaj
Zaciekawił mnie krój i ta biel ;-)
sukienka - tutaj
płaszcz - tutaj
klasyczna sukienka black and white - tutaj

płaszcz typu ramoneska - tutaj
koszula - tutaj


I wiele wiele innych ciuszków ;-) 
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger