Gdzie kupić dodatki ślubne

To już chyba ostatni post dotyczący ślubu. W końcu od mojego minął już ponad miesiąc i nie chcę Was już tym zamęczać. Może komuś kto planuje ślub ten post się przyda, gdyż ja swoich inspiracji oraz zakupy robiłam właśnie przez internet. W hurtowniach stacjonarnych nie ma, aż takiego wyboru i jak się dobrze poszuka można znaleźć nawet taniej w sklepach internetowych.
Jedną ze stron, które warto odwiedzić jest http://sklep.desoie.pl/. 
Oprócz dodatków ślubnych, znajdziecie tam również, dekoracje do domu i artykuły dla dzieci. Również ważne jest aby urządzić wieczór panieński czy kawalerski, więc świadkowie również muszą tu zajrzeć.

Ja na swoim panieńskim miałam takie oto karty do gry. Bardzo się przydają i świetnie rozkręcają imprezę. Polecam :)

Ślubny standard to tuby z konfetti, które strzelają jak para młoda wychodzi. Jest to o wiele lepsze niż sypanie ryżem, który włazi wszędzie. U mnie świadkowa znalazła też tuby strzelające banknotami 200 złotowymi. Świetna zabawa nie tylko dla dzieci. Każdy z gości schował gdzieś do kieszeni przynajmniej jeden taki papierek :)
Takie tuby znajdziecie tutaj

Pamiętajcie również o zmianie tablic rejestracyjnych. W sklepie znajdziecie przeróżne hasła. Ja u siebie miałam: z przodu ,,Droga do raju", z tyłu ,, Koniec wolności"
A co do przystrojenia auta polecam samemu to zrobić, gdyż taniej i zrobione po swojemu. Warto poprosić kogoś z gości czy rodziny, aby nam ustroił auto, bo w dzień ślubu Para Młoda nie ma na to czasu :)

Fajnym pomysłem jest pudełko na koperty, które trzyma świadkowa, a świadek przyjmuje pozostałe prezenty. Wtedy mamy pewność, że żadna koperta nie zaginęła, gdzieś po drodze :) Po za tym wygląda to bardzo elegancko i goście jakoś się mniej krępują.

U mnie na ślubie przy stoliku dziecięcym miałam również bańki mydlane. Gdy wychodziliśmy z kościoła dzieci również dmuchały nam bańki. Myślę, że to też fajny pomysł, bo najmłodsi mieli ekstra zabawę. 
Świadkowa kupiła taki oto wzór.

Ja na swój ślub winetki i menu robiłam same, ale jak komuś brakuje czasu bez problemu znajdzie je w sklepie. Pamiętajcie o księdze gości. Uważam że to fajna pamiątka dla Pary Młodej szczególnie, jak planujecie robić fotobudkę :)
Pomysłów jest na prawdę wiele i ze spokojem obejrzyjcie sobie każdą zakładkę w sklepie. Wtedy wiele pomysłów wpada do głowy.
Zapraszam Was jeszcze raz na zakupy do sklepu http://sklep.desoie.pl/.

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger