paznokcie to atut kobiety

Ostatnio mam fioła na punkcie paznokci. Co spotykam jakąś kobietę, pierwsze co rzuca mi się w oczy to oryginalny wzór, kształt czy kolor paznokci. Może to tylko moje spostrzeżenie, ale w tym roku znów jest ogromne zainteresowanie pięknymi dłońmi u kobiet. Choć nie jestem kosmetyczką i nie mam wielkiej wiedzy w tej dziedzinie, jednak chcę Wam pokazać ciekawą stronkę, na którą ostatnio się natknęłam.
Paznokciowy.pl to strona oferująca niezbędny sprzęt i akcesoria do zdobienia oraz pielęgnacji paznokci.
Ostatnio zastanawiałam się czy nie spróbować sama w domowym zaciszu robić sobie hybrydowe paznokcie. Co o tym myślicie? Ktoś próbował?

Bardzo często, gdy przeglądam jakąś stronkę zerkam również na facebooka. I oto co znalazłam ciekawego na paznokciowy.pl - ciekawy sposób przyozdobienia paznokci. Dla mnie efekt wspaniały i jak znajdę więcej czasu, wypróbuję go :) Tutaj instrukcja jak to zrobić - kliknij.


A co do samej stronki znajdziecie tam żele do paznokci, różnego rodzaju pilniki, frezarki do pedicure, tipsy i nail art i wiele innych akcesoriów. Mają też swój profil na Allegro. Na paznokciowy.pl można zakupić produkty marki Bass Cosmetics z Linii Profesjonalnej. O ile się nie mylę, moja kosmetyczna używała właśnie produktów z tej firmy. Skojarzyłam po opakowaniach :)
Mnie najbardziej interesowałby paznokcie hybrydowe, bo bardzo ładnie się prezentowały i długo utrzymały na moich dłoniach.
Ah kusi mnie ta myśl czy nie spróbować, ale poczytam jeszcze o tym, bo do malowania codziennie zwykłym lakierem nie mam już cierpliwości. Zgadzacie się ze stwierdzeniem w tytule postu ,, Paznokcie to atut kobiety"? Ja powiem, że TAK :)


Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger