3 września 2014

Party like a Lord

Mam dla Was informację o imprezie organizowanej przez markę Somersby. Każdy może tam być. Dokładne info znajdziecie w tej notce albo pod linkiem wydarzenia na facebooku ( TUTAJ).
Zgarnij bilety na to wydarzenie.
Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord!

Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30.

Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre, brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”. Poniżej możecie posłuchać jej hitu. Pewnie nie raz słyszeliście go w radiu :)
Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel. W czasie imprezy będziecie mogli spróbować drinki na bazie Somersby oraz skosztujecie smakołyków od 10 najlepszych foodtruckach w mieście.

Będą też zacne niespodzianki a każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę od hostess. Szykuje się wspaniała zabawa :)

4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia