Shopping sale

Jakiś czas temu postanowiłam w końcu wybrać się do galerii i zobaczyć, jakie wyprzedaże znajdują się w sklepach, czy w ogóle są warte uwagi. W tym celu wybrałam się do galerii City Center, gdyż tam znajdują się wszystkie najbardziej znane sieciówki. 

Ku mojemu zaskoczeniu w niektórych sklepach nawet można było znaleźć coś fajnego. Rozczarował mnie H&M, w którym za zwykły szmatławiec było trzeba zapłacić nawet 60 zł. Sporo towaru wyciągneli chyba z lata, bo zalega im to w magazynach i nie chce się sprzedawać, więc myślą, że jak rzucą niską cenę, to klienci się to kupią. 
Ciekawe rzeczy można było znaleźć w Bershka, Pull&bear, Terranova, czy Reserved. Końcówkę wyprzedaży znalazłam jeszcze w Tally Weijl. W sumie tam tylko wybór mieli w legginsach, a tak to nastawili się na nową kolekcję. 

Chyba nie miałam zbyt dobrego dnia na zakupy, albo po prostu odniosłam wrażenie, że w każdym sklepie są podobne ubrania, zatem skusiłam się tylko na pastelową bluzę z Reserved oraz na legginsy z Tally Weijl. Już niedługo na blogu pojawi się stylizacja z tymi ciuszkami z wyprzedaży ;)

Jak będziecie w City Center zapraszam Was również do butiku Neat. Panuje tam świetny klimat, super sprzedający i możliwość zakupienia ubrań od polskich projektantów.

A oto kilka zdjęć z mojej wyprawy po galerii. Wnętrze Tally Weijl zawsze na różowo no  ma swój miły klimacik ;)
 Dwie bluz,y które wpadły mi w oko. Wybór padł na różową, chodź nie gustuję w tym kolorze na co dzień, jednak ta miała coś w sobie, że mi się spodobała. A na koniec butik Neat. Tego dnia szykowali się na wyprzedaż z Local Heroes, stąd ten smaczny poczęstunek.

A Wy jakie sklepy lubicie odwiedzać, gdy trwają wyprzedaże?
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger