Oryginalne drobiazgi na prezent walentynkowy

Ostatnio dawno mnie nie było na blogu, ale pochłonęła mnie praca nad moim nowym hobby, czyli ręcznie wyszywanymi drobiazgami. Na święta sprezentowałam rodzinie poduszki z wyszywanymi imionami. W planach mam jeszcze szycie na zamówienie poduszkowych literek z filcu. Pierwsze wyszyłam już dla mojego synka, postaram się za jakiś czas Wam je pokazać jak powieszę je nad łózeczko.

Na chwilę obecną możecie zapoznać się z ręcznie wyszywanymi zawieszkami, czyli takimi mini poduszeczkami lub mini woreczkami, które specjalnie stworzyłam na Walentynki.

Wszystkie wyroby znajdziecie w moim sklepie Fashion Hand.
Zamówienia możecie składać poprzez facebook lub na email fashionhand@wp.pl.

Na stronie znajdziecie również trwającą wyprzedaż biżuterii. Ceny już od 3 zł. Wyprzedaż biżuterii - TUTAJ.
Zostało mi jeszcze kilka modeli koszulek również w promocyjnych cenach - TUTAJ.

A wspomniane zawieszki, które będą idealnym prezentem na walentynki, znajdziecie TUTAJ.

Zmieniłam dziś również logo i baner na facebooku, aby bardziej nawiązywał do tego co mnie teraz pasjonuje. Troszkę zmian, ale mam nadzieję, że przypadną one Wam do gustu.

A kto lubi zakupy na DaWandzie również tam znajdzie mój sklep - Fashion Hand na DaWanda.Ruszam pełną parą, zatem zaglądajcie do mnie. Jeszcze wiele nowości i niespodzianek będzie na Was czekać, zatem zapraszam Was do polubienia Fashion Hand na facebooku. Tam będziecie na bieżąco z wszystkim ;)
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger