Jak schudnąć na lato

To pytanie zadaje sobie pewnie wiele osób, gdy tylko pojawia się piękna pogoda i myślimy o urlopie. Ja również wzięłam się za siebie, ale to z powodu kilogramów pozostałych po ciąży. Ale każdy powód jest dobry, aby troszkę zacząć nad sobą pracować. 

Diety nie są dla mnie, poza tym jedzenie o stałych godzinach przy maluchu na razie jest niemożliwe. Jednak postanowiłam oprócz ćwiczeń domowych z Mel B, wspomagać się suplementami. W Rossmanie zakupiłam tabletki Be Slim 3. Jeszcze nigdy ich nie stosowałam, ale informacje na opakowaniu mnie zachęciły i trafiły w problemy jakie mnie dotyczą. Jest to kuracja miesięczna, w której spożywa się 3 rodzaje tabletek w ciągu dnia. Biorę już je prawie tydzień i muszę przyznać, że organizm zaczął lepiej pracować i waga powoli schodzi. Zobaczę jakie efekty będą pod koniec miesiąca.
W szafce znalazłam jeszcze herbatki na spalanie i wspomagające trawienie, które kiedyś też mi pomogły zrzucić kilka kilogramów. Od dziś dołączę je do swojej kuracji.
A co do posiłków to jem to, co lubię w mniejszych ilościach, nie obżeram się i nie podjadam. Nie nadaję się do jedzenia z góry narzuconego jadłospisu i konkretnych produktów, bo zawsze przychodzi mi ochota na coś spoza listy ;)

A Wy jak planujecie zrzucanie kilogramów na lato, albo stosowałyście już te tabletki i jakie miałyście rezultaty? Polecacie może jakieś inne produkty na odchudzanie, z których jesteście mega zadowolone?
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger