koncert Margaret

W niedzielę udało się wybrać na koncert Margaret, który odbywał się na miejskiej plaży nad Wartą. Wzięłam ze sobą swojego męża i maluszka. Ja udałam się pod scenę sama, bo nie chciałam narażać na taki hałas bobaska, a później udaliśmy się na uroczy spacer wśród tamtejszej zieleni. 

Co do samego koncertu, to Margaret na żywo cudownie śpiewa. Ma talent i jest bardzo miła dla swojej publiczności. Stworzyła taki pozytywny, ciepły klimat. Nie zabrakło czegoś dziwnego u wokalistki. Tym razem był to strój króliczka ;) Jedynym minusem była zbyt mała reklama ze strony organizatorów i niewiele osób przyszło. Ja o koncercie dowiedziałam się przypadkiem z reklamy na facebooku, ale przynajmniej nie było tłoku. 

Moim zdaniem Margaret to bardzo uzdolniona wokalistka o świetnym angielskim akcencie, ale podobno bardzo dużo ćwiczy aby uzyskać taki efekt. Na koncercie zaśpiewała swoje największe hity z debiutanckiej płyty i kilka cowerów, m.in. ,,O mnie się nie martw" ( fragment użyto w serialu o tym samym tytule),czy Bruno Mars ,,Lazy song ". 

Poniżej kilka zdjęć z tego dnia. Na koncercie był też znany dziennikarz z Eska TV, czyli Jankes.

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger