rewelacyjna odżywka do włosów

Dziś recenzja czegoś super dla naszych włosów. Przynajmniej w moim przypadku świetnie się sprawdził i został moim ulubionym kosmetykiem. Zatem od początku. Dziś opiszę Wam odżywkę pokrzywową do włosów firmy Barwy, którą można stosować na włosy zarówno suche jak i mokre.
Jest przeznaczony do włosów przetłuszczających się, a kupicie go TUTAJ.
Poniżej zalety i wady testowanej odżywki ;)ZALETY:
- korzystna cena (5,99 zł za 250 ml),
- bardzo wydajna odżywka dzięki praktycznemu i łatwemu w użyciu aplikatorowi w sprayu,
- przepiękny orzeźwiający zapach, który utrzymuje się na włosach nawet następnego dnia,
- możliwość stosowania na włosy suche jak i mokre, dla mnie najlepszy efekt dają po nałożeniu tuż po umyciu głowy dając go na mokre włosy, wtedy ułatwia to dodatkowo rozczesywanie, ale można również odświeżyć nasze włosy tuż przed wyjściem dodając im lepszego blasku i świeżości,
- po zastosowaniu włosy są puszyste,
- nie trzeba spłukiwać odżywki, na początku sceptycznie patrzyłam na takie preparaty, bo bałam się ze obciążają włosy i nie dają takiej świeżości, jak odżywki które trzeba spłukać, jednak bardzo się myliłam ;)
- świetny naturalny skład odżywki, wyciąg z liści pokrzywy wzbogacony ekstraktem z róży jerychońskiej,
- rzeczywiście włosy już się tak nie przetłuszczają jak dawniej,
- mój ULUBIONY produkt do włosów w poręcznym opakowaniu mieszczącym się do torebki.

WADY:
- brakProdukt możecie kupić tutaj. Do kompletu można kupić jeszcze szampon pokrzywowy tutaj. Firma Barwa w ostatnim czasie bardzo mocno się rozwija więc warto śledzić nowości w ich sklepie. Znajdziecie tam również inne produkty odpowiednie do waszych włosów z kolekcji Barwa Ziołowa. A Wy stosowaliście już ten produkt? Albo inny rodzaj odżywki z tej firmy?

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger