zdobycze z Rossmanna

Mam i ja, czyli moje zdobycze z promocji z Rossmanna. Akcja - 49% bardzo przydała mi do gustu, choć mam wiele kosmetyków, postanowiłam zakupić jeszcze małe co nie co. Jak prawdziwa kobieta musiałam się skusić na zniżki,bo niby pełna kosmetyczka, a zawsze coś brakuje ;)
Dla tych co jeszcze nie zdążyli do piątku trwa promocja na podkłady, pudry, korektory, róże i bronzery. To już ostatnia akcja obniżkowa. Ciekawe kiedy następna ...Mój zestaw wyszedł bardzo tanio, gdyż każdy z tych produktów po zniżce wyszedł niecałe 8 zł. 

1. Firma Wibo Sculpting POWDER - paleta trzech odcieni pudrów służących do modelowania konturu twarzy. 

2. Firma Wibo Deluxe Brightener - eksluzywny korektor rozświetlający do stosowania na wrażliwą skórę okolic oka. Wzbogacony w składnik aktywny tzw. botoks like. Korektor zawiera składniki optycznie rozpraszające światło, dające efekt soft-focus. Z opisu zapowiada się ciekawie.

3. Firma Miss Sporty maskara Pump Up Booster - nadaję 15x większą objętość rzęs. Do gustu przypadła mi gruba, gęsta szczoteczka i jestem ciekawa tego efektu pogrubienia maksymalnego. Wybrałam taką maskarę, gdyż mam długie rzęsy, a chciałabym uzyskać efekt większej objętości.

Jeszcze tych produktów nie miałam. Ktoś może już je próbował?
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger