koncert Rafał Brzozowski galeria A2

Mój mąż wie co lubię i znalazł informację, że z okazji otwarcia nowej galerii A2 w Poznaniu odbędzie się koncert Rafała Brzozowskiego. W związku z tym, że zazwyczaj słucham muzykę puszczaną w radiu, to znam wiele utworów tego artysty. Z resztą kto nie słyszał hitu ,,Tak blisko" albo ,,Za mały świat". 

koncert-w-galeriiI pewnie również nie zabłysnę informacją, że Rafał brał udział w The Voice of Poland, ale odpadł w bitwach, jednak udało mu się wbić na polski rynek i podbić serca. Koncert był bardzo sympatyczny i można było się miło pobujać. Wokalista miał taką pozytywną energię i w ogóle wydał się przesympatyczną osobą, zatem wpadł mi do głowy szalony pomysł wspólnej fotki z Rafałem. Ostatni raz kiedy chciałam autograf od jakiejś gwiazdy, to był czasy gimnazjum. Kiedyś nie było smartfonów i nikt raczej nie robił sobie zdjęć z artystą. Zazwyczaj stało się z kartką i czekało szalonym w tłumie na ten podpis. Znów poczułam się jak podekscytowana nastolatka i nie żałuję, bo bawiłam się bardzo dobrze ;)

imprezy-w-galerii

Rafał-Brzozowski-w-galerii-A2

koncerty-w-galerii-Poznań

otwarcie-galerii

Tego dnia cała imprezę prowadził Maciej Dowbor, ale byłam tuż przed samym koncertem, więc zbyt wiele nie wiem co się działo wcześniej na scenie. Do samej galerii miałam bardzo blisko, jednak wiele sklepów była jeszcze pozamykana i ogólnie Galeria A2 nie zrobiła na mnie jakiegoś wrażenia. Chciałam zajrzeć do Pepco, bo bardzo go lubię, ale otwarty będzie dopiero 1.03.2016!!! Masakra, a tak to oprócz H&M i Rossmanna to nic mnie nie zaciekawiło, więc nie wiem czy będę odwiedzać to miejsce. Zresztą sam obiekt nie jest duży i mnie raczej nie przyciąga. 

koncert

fani-i-Rafał-Brzozowski

Otwarcie i cała impreza fajnie zorganizowana, ale sklepy w obiekcie nie przyciągają. A był może ktoś z Was w tej galerii i jakie ma wrażenia? Albo kto był na innym koncercie Rafała Brzozowskiego? 
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger