colour matching co to takiego

Ten sezon wiosenny miło nas zaskoczy. Czym charakteryzuje się trend colour matching i jak go nosić? O tym w dzisiejszym wpisie. Kiedyś mówiło się, aby nie łączyć ze sobą ubrań w tym samych odcieniach, bo się zlewają ze sobą i są mdłe oraz nudne. W nadchodzącym sezonie łamiemy ten stereotyp, bo na modowy rynek wkracza nowy trend zwany colour matching, czyli dobieranie rzeczy pod kolor.

stylizacja-w-jednym-kolorze

colour-matching-co-to-jest

Z tym trendem możemy zabawić się różnicowaniem tego samego odcienia. To znaczy, że do sportowej, jasnobłękitnej sukienki ubieramy buty w troszkę ciemniejszym kolorze np. w odcieniu ciemnoniebieskim lub granatowym. Gdy stawiamy na jasne ubrania, to dodatki dobierzmy w barwie ciemniejszej, aby pokreślić jeszcze mocniej moc tego koloru. Jeśli zatem kochamy do szaleństwa jakiś jeden kolor, to w tym sezonie możemy go nosić od stóp do głów. Najważniejsze aby kolor jaki wybrałyśmy pochodził z twojej gamy kolorystycznej.

jeden-kolor-moda

kolaż-zieleń-moda

kolaż-czerwień

Jak Wam się podoba taki trend? Moim zdaniem to miła odmiana i można w fajny sposób wyróżnić się z tłumu decydując się na mocny jeden kolor. Taki monochromatyczny zestaw. To bezpieczny sposób ubioru dla tych, którzy boją się łączyć różne kolory ze sobą. Colour matching znów powraca w trendach modowych.

colour-matching-na-wybiegu


Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger