pokaż swój profil na Instagramie

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam aplikację Instagram. Mam słabość do pięknych zdjęć, a tam mogę ich znaleźć na prawdę wiele. Nie ma dnia bym choć na chwilkę tam nie zajrzała. To chyba taki mini nałóg, ale dla mnie bardzo przyjemny.

polskie-profile-instagram


Jeśli również macie konto na Instagramie, zostawcie linki do siebie w komentarzu. Z chęcią zaobserwuję lub rozdam serduszka pod fajnymi zdjęciami. A Wy lubicie tam zaglądać? Jakie zdjęcia podobają Wam się najbardziej? 

insta-photo

Zdjęcia jedzenia robią wrażenie, pewnie długo trwa aby zrobić taką idealną fotkę. Kiedyś czytałam, że niektórzy wkładają mnóstwo pracy w zrobienie tego najpiękniejszego zdjęcia. W tym celu odbywa się nawet specjalna sesja. Później jest praca nad doborem najlepszego filtra i tak naszym oczom ukazuje się cudna fotka. Osobiście korzystam z filtrów i funkcji rozjaśniania zdjęcia. Uważam to za całkiem fajną opcję, ale siedzenie godzinami nad jedną fotką to nie dla mnie. Instagram to pokazanie fotek takich z dnia codziennego czy z obecnej chwili w sposób jak najbardziej naturalny, ale z zachowaniem pewnej estetyki i ładnego wyglądu. Nie wszystko da się pokazać szybko na blogu więc taka aplikacja to ułatwia. Taka miła odmiana zamiast facebooka ;)

instagram-blogerki-modowe-poznań

Kto ma ochotę to zapraszam do śledzenia mojego profilu - Mój Instagram.
W komentarzu zostawcie linki do siebie, a ja obejrzę co tam ciekawego macie ;)

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger