Wybierz ulubione social media

Dziś taki pościak przypominający o moich innych kontach na media społecznościowych oprócz najpopularniejszego facebooka. Ta dziedzina wciąż się rozwija i powstają coraz to ciekawsze aplikacje. W tym wpisie poznacie moje ulubione, a Was zapraszam do głosowania w ankiecie i wybór ulubionego social media.

ulubione-social-media


Najbardziej lubię Instagram. Przy pomocy hastagów potrafię spędzić na tej aplikacji sporo czasu i odkryć przepiękne konta. Zawsze znajdę tam wiele fantastycznych zdjęć i cudne najpiękniejsze Polki ;) Jakie konta polecacie? Jakie są Wasze ulubione?
Oto zdjęcia z mojego konta tutaj i zapraszam do śledzenia. Staram się prawie codziennie coś tam wrzucić ;)

instagram

Niedawno założyłam również Snapchat. Powoli zaznajamiam się z jego prostą obsługą i coraz bardziej podoba mi się ta aplikacja. W komentarzach podawajcie swoje konta. Najciekawsze zaobserwuję, a mój snapchat to: koniakowskablog. A oto co dziś się na nim działo.Znajdziecie mnie również na Twitterze, jednak ta aplikacja tak średnio do mnie przemawia. Może kiedyś się jeszcze do niej przekonam. Na razie od czasu do czasu coś tam wrzucę. Moje konto znajdziecie tutaj.

Kanał Youtube ma ogromny potencjał i oglądając przeróżne filmiki można spędzić na nim kilka godzin, a nawet cały dzień. Ja jeszcze kuleję na tej stronie. Muszę popracować nad jakością filmików. Polecacie jakiś fajny, łatwy w obsłudze program do obróbki nagrań? A co do samej strony to ją uwielbiam znajdę na niej na prawdę sporo. Szczególnie uwielbiam oglądać teledyski. Wspominam czasy gdzie nie było jeszcze reklam na Youtubie, no ale cóż każdy chce zarabiać na czymś co jest bardzo popularne.

A oto ankieta, w której wybierzecie ulubione social media. Zapraszam do głosowania ;)
Głosy można oddawać w tym poście lub z boku bloga, u góry, na pasku bocznym.

WYNIKI ANKIETY:

1 miejsce - Facebook
2 miejsce - Instagram
3 miejsce - Youtube
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger