Nivea Invisible for Black & White - konkurs z Mają Sablewską

Na co dzień uwielbiam stosować antyperspiranty, aby ochronić moje ubrania jak i również siebie przed niemiłą wpadką. Produkt Nivea Deo Invisible for Black and White stosuję już od dłuższego czasu. Często zdarza się nawet wyhaczyć promocje w drogeriach i z chęciom z nich korzystam, bo wiem że ten produkt jest niezawodny i rzeczywiście działa. Jednak dziś nie o kosmetyku tylko o bardzo fajnym konkursie.

konkurs_maja_sablewska


wygraj_bony_do_sklepów

NAGRODY W KONKURSIE


Jeśli lubicie Maję Sablewską i jej metamorfozy, to koniecznie musicie spróbować swoich sił w konkursie, tym bardziej, że nie są trudne. Do wygrania są:

  • nagroda główna: 10 x prywatna metamorfoza z Mają Sablewską ( uczestnik otrzyma indywidualnie dopasowaną stylizację - uczesanie, makijaż, strój),
  • nagrody dodatkowe: 15 x bony zakupowe o wartości 200 zł do każdego ze sklepów: ZARA, Zalando, H & M, Mohito, Top Secret, Reserved, czyli łącznie aż 90 bonów podarunkowych!
konkurs_Maja_Sablewska

CZAS TRWANIA i ETAPY KONKURSU

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach:

  • I etap - zgłoszenie uczestników w dniach d 1 d 30 września 2016,
  • II etap - wybór zwycięzców przez jury konkursowe w dniu 7 października 2016 roku.


ZASADY KONKURSU - 3 proste kroki

Należy zakupić dezodorant lub antyperspirant Nivea z serii Invisible for Black and White w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym, w okresie 16.08.2016 - 30.09.2016. Należy zachować dowód zakupu ( paragon, fakturę). Następnie wchodzimy na stronę http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/invisible-2016 i przystępujemy do zadania konkursowego:
  • wybierz 1 z 6 stylizacja black & white i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Opisz na jaką okazję najchętniej byś ją założyła (wybraną stylizację)?” (maksymalnie 250 znaków ze spacjami).
Jeden uczestnik może uczestniczyć maksymalnie 3 razy, pod warunkiem zarejestrowania 3 różnych paragonów z zakupionym produktem.

wygraj_metamorfozę

Ja spróbuję swoich sił w konkursie i Wam również życzę powodzenia. Może to ktoś z Was wygra takie fajne nagrody ;)
Advertisement
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger