Pozwól o siebie zadbać z kartą Good For U

Każda kobieta potrzebuje czasem relaksu. Nie ważne czy siedzi w domu, czy dużo pracuje albo często podróżuje. Po prostu większość z nas chciałaby pozwolić sobie na chwile relaksu i totalnego zapomnienia. Osobiście uwielbiam chodzić do kosmetyczki na oczyszczenie twarzy, czy zafundować sobie wspaniały masaż na obolałe mięśnie. Dziś chciałam Wam polecić stronę, dzięki której za wiele usług zapłacicie do 50 % taniej.  W serwisie www.GoodForU.pl należy kupić swoją kartę, w ramach której otrzymamy dostęp do stałych zniżek w salonach wellness & beauty. Taką kartę można mieć witrualną (to twoje indywidualne konto w serwisie, do którego możesz zajrzeć przy pomocy np. smartfona, czy tabletu), albo otrzymać w wersji plastikowej i trzymać ją zawsze w portfelu. 


JAK TO DZIAŁA?


Najpierw wybierasz jaką kartę chcesz mieć ( wirtualną czy plastikową) i dokonujesz jednorazowej opłaty za nią. Następnie w ramach wyszukiwarki na stronie www.GoodForU.pl wybieramy salon wellness & beauty, z którego usług chcemy skorzystać. Potem decydujemy się na wybraną przez nas zniżkę na daną usługę, klikamy ,,Korzystam”. Po kliknięciu w ,,Korzystam” pojawi się ekran zniżki który należy pokazać w salonie przed skorzystaniem z konkretnego zabiegu, na który wybraliśmy zniżkę. Teraz cieszymy się tańszymi upiększającymi przyjemnościami. 

zniżki_warszawa_kosmetyczka

Co daje karta GOOD FOR U?


Przez rok możemy się cieszyć zniżkami z działu Wellness & beauty. Co fajniejsze z tych samych promocji możemy korzystać wiele razy. Nie ma limitu i żadnych ograniczeń z ilu zniżek możemy skorzystać, stąd koszt zakupionej przez nas karty szybko się zwraca. Jest to fajna alternatywa do popularnych jednorazowych zniżek, dostępnych na różnych stronach internetowych. Tutaj jeśli jakieś miejsce nam się spodoba, możemy wciąż uczęszczać do salonu i otrzymywać atrakcyjną zniżkę, a nie szukać nowego miejsca z promocją.

W ramach karty rabatowej Good For U do wyboru macie szerokie spektrum usług: oferta spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia). Taniej nie znaczy gorzej.  Klient korzystający z takiej karty zostanie również potraktowany z ogromnym profesjonalizmem i  miłym podejściem.   Już dziś posiadacze kart mogą wybierać spośród usług w ponad 70 wyjątkowych salonów w Warszawie. Wkrótce także w innych miastach Polski. Z niecierpliwością czekam, aż będzie można z niej korzystać w Poznaniu i w innych miastach, gdyż nawet jak gdzieś wyjadę np. biznesowo, albo na urlop, bez problemu będę mogła nawet jednorazowo skusić się na jakiś zabieg w innym miejscu wykorzystując kartę rabatową. 

Warszawa_najlepsze_salony_kosmetyczne

strefa_spa_warszawa_gdzie_iść

CZYM SIĘ WYRÓŻNIA OD INNYCH ZNIŻEK?


Chociaż od kilku lat na rynku dostępne są karty rabatowe oferujące zniżki na różnego rodzaju usługi z zakresu rozrywki, czy sportu, to do tej pory nie pojawiła się taka, która byłaby całkowicie dedykowana obszarowi beauty/SPA/wellness. Lukę tę wypełnia GOOD FOR U odpowiadając na potrzeby osób, które lubią o siebie dbać, przykładają wagę do swojego samopoczucia, wyglądu i zdrowia. Z tej karty możemy korzystać przez cały rok bez ograniczeń, wiele razy z tych samych promocji.  Oszczędzasz nawet do 50% za usługę.
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger