Urządzamy mieszkanie - jaką podłogę wybrać?

Dziś dla tych co planują remont w swoim domu, albo szukają odpowiedniej podłogi do swojego nowego mieszkania lub biura. Sama jakiś czas temu borykałam się z tym problemem i szukałam jakiś inspiracji. Zanim na cokolwiek się zdecydujemy warto poznać, jakie są rodzaje podłóg. Do najpopularniejszych należą: panele, parkiet albo płytki. Moim zdaniem najładniej prezentuje się parkiet. Jest trwalszy, odporniejszy na ścieranie, grubszy i lepiej zatrzymuje ciepło niż panele, a łatwiejszy w utrzymaniu czystości niż płytki. Choć decydując się na taką podłogę zapłacimy więcej, jednak wybierzemy wtedy produkt naturalny z twardych gatunków drewna, który pięknie będzie się prezentował i bardzo długo służył w naszym mieszkaniu lub domu. Poza walorami estetycznymi i tym, że jest to produkt ekskluzywny, ma także inne pożądane właściwości: dobrze izoluje termicznie i akustycznie oraz reguluje wilgotność w pomieszczeniach. Ogromny wybór gatunków drewna i rodzajów parkietu pozwala na dobranie odpowiedniej podłogi do każdego pomieszczenia. 

Jeśli szukacie inspiracji lub pomocy w doborze odpowiedniego parkietu pasującego do stylu wnętrza domu, zapraszam Was na stronę www.parkiety24.pl, gdzie zamówicie bezpłatną konsultację i uzyskacie pomoc w doborze odpowiedniego parkietu. Pamiętajcie, że wybierając zakupy w tym sklepie internetowym możecie sporo zaoszczędzić, bo nie wydacie ani złotówki na transport, wniesienie materiału i wykonanie pomiaru, a ceny parkietów są niższe niż w sklepie stacjonarnym czy znanych sieciówkach budowlanych.  Jest to głównie spowodowane tym, że za usługę i towar płacisz tylko 8% podatku, a nie 23 % oraz nie ponosi się kosztów związanych z wynajmem lokalu, czy jego magazynowaniem.  Również nie musicie się martwić o znalezienie odpowiedniej fachowej ekipy do jego montażu. Firma posiada także wykwalifikowanych wykonawców, którzy wykonają taki montaż parkietu. 

urzadzamy_mieszkanie_parkiet


Jaki parkiet wybrać?

Na poniższych zdjęciach znajdziecie kilka propozycji doboru parkietu do danego stylu wnętrza pomieszczenia. Jak preferuję raczej jasne kolory podłogi, ale to kwestia gusty i tego co chcemy uzyskać w danym miejscu. Powodzenia w urządzaniu waszego wymarzonego mieszkania ;)

stylowe_podłogi_sklep_jak_dobrać

rodzaje_parkietu

projektowanie_wnętrza_domu_podłogi

aranżacja_mieszkania

piękne_podłogi_pomieszczenia
Wszystkie powyższe zdjęcia zaczerpnięte z facebooka sklepu parkiety24.
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger