Jaką sukienkę ubrać na wesele - porady

Kto powiedział, że na weselu tylko Panna Młoda ma błyszczeć. Oczywiście ona jest na pierwszym miejscu, ale goście weselni szczególnie ci najważniejsi, jak druhna, rodzeństwo, rodzice, najlepsza przyjaciółka, chrzestna również muszą wyglądać pięknie. Na szczęście coraz częściej się o tym pamięta i przykłada większą wagę, niż kiedyś do wspaniałych sukien, jakie można tego wyjątkowego dnia zobaczyć (Prom dresses 2017). Na weselu zawsze znajdzie się, jak ja to mówię z siostrą miss parkietu w miniówce, królowa kiczu i różu, albo Pani, która przesadziła z solarium, bo chciała pięknie wyglądać. Są jednak kobiety, które tego dnia zachwycają. Zazwyczaj jest to druhna lub matka Pani lub Pana Młodego. Dziś skupię się na tej lepszej stronie wesela, czyli pięknych balowych sukniach (prom dresses). W końcu nie ma zbyt wiele okazji, aby je zakładać, bo w takich sukniach na pewno się wyróżnimy. Choć aby wszystko wyglądało idealnie, trzeba jeszcze pamiętać o odpowiednim makijażu i nowoczesnej fryzurze. Tylko nie takiej typowo weselnej, bo zepsujemy nawet najpiękniejszą suknie. 

jak-ubrać-się-na-wesele


Jaką sukienkę ubrać na wesele?


Po pierwsze dobierz sukienkę do swojej figury, a nie świeć dużymi udami i swoimi boczkami w obcisłej sukience, bo to na prawdę źle wygląda. Jeśli ledwo wcisnęłaś się w sukienkę, to również oznaka, że albo sukienka w czasie wesela pęknie lub nie będzie się odpowiednio prezentować. Pamiętaj, że na weselu również się siedzi, więc jakaś swoboda ruchu musi być. Skup się i pomyśl co jest twoim atutem i go podkreśl tylko nie do przesady. Jeśli masz duży biust to można go wyeksponować, ale zróbmy to ze smakiem, a nie zaraz ściskamy go aby wypływał, albo mamy dekolt do pępka. Poniżej kilka fajnych propozycji sukienek, które mogą nadać się na wesele i będą wyglądać elegancko z gustem. Na stronie sklepu Aisle Style jest możliwość wybrania sobie spośród szerokiej gamy barw odpowiedniego koloru wybranej sukienki. Szkoda, że po kliknięciu, nie ukazuje się nam modelka w tym odcieniu sukni, jaki sobie znalazłyśmy. 

piękne-sukienki_druhna

sukienki-weselne-tanie


Następna rzecz to sukienka nie może być zbyt krótka i w jakiś kiczowatych wzorach. To nie wiejska dyskoteka, choć wesela często odbywają się na wsiach, to jednak dla Pary Młodej jest to wyjątkowy dzień, a my nie chcemy przed rodziną czy znajomymi świecić pośladkami, nawet jeśli mamy figurę bogini. Poniżej kilka przykładów krótkich sukienek (Short prom dresses), jakie powinno wybierać się na wesele.

prom-dress_wedding-dress


Lepiej unikać krzykliwych lub dziwnych wzorów, chyba, że umiemy takie rzeczy nosić, ale to bardzo rzadko się zdarza. Wybierzmy sukienkę w kolorze, w którym dobrze się czujemy. Nie bój się kolorów. Na pewno zrezygnuj z bieli, bo to przecież kolor Panny Młodej, a przecież i tak masz jeszcze wiele barw do wyboru. Poniżej kilka klasycznych sukienek, które zachwycają kolorem.

piękne-długie-suknie

prom-dress_wedding

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger