Jak to jest w 7 miesiącu z tym brzuszkiem?

Jeśli myślicie, że mój brzuszek w 7 miesiącu ciąży jest  malutki, to dziś zmienicie zdanie. Mam dla Was sesję, w której nie da już się niczego ukryć. Wiadomo, że to kwestia tego co na siebie założę. Są ubrania, które maskują lepiej ciążowe kształty. Chciałam Wam też pokazać, że wcale w tym czasie nie jest już tak lekko z maluszkiem w brzuszku. Im bardziej obcisła bluzka tym ten brzuszek będzie bardziej podkreślony, tak jak w dzisiejszej stylizacji. Nie należę ani do osób szczupłych, ani do takich, co nawet do 9 miesiąca mają takie maleńkie brzuszki, że aż pozazdrościć. Stąd tych stylizacji ciążowych nie pojawia się u mnie dużo, bo nie mam zbyt wielu rzeczy, które nadawałyby się do sesji. Zresztą w obecnym czasie przykleiłam się do ubrań, które najbardziej lubię i są najwygodniejsze, więc noszę je naprzemiennie. W 7 miesiącu ciąży niestety możliwości ubioru czegokolwiek z szafy się zawężają. 

zabaw-na-placu-zabaw


W tej ciąży choć staram się pilnować co jem, ale zdarzają się też małe grzeszki, to jednak na razie przytyłam 12 kg. Komuś może się wydać dużo, bo zostało mi jeszcze 2 miesiące, ale myślę, że jak na mnie to prawidłowo. W 7 miesiącu czuję się bardzo dobrze, choć szybciej się męczę i żwawe spacery już nie dla mnie. Nie myślcie, że u mnie jest tak idealnie. Czasami mnie coś zaboli w okolicach kręgosłupa, albo ciężko mi się obrócić na drugą stronę z powodu ciążowej rwy kulszowej, ale już do tego przywykłam i jakoś nauczyłam się z tym żyć. W końcu ciąża się kiedyś kończy i zaczyna nowy etap. 

Zapraszam na sesję, która odbyła się w krainie zabaw Aktiv. Bluzka, którą mam na sobie nie jest przeznaczona typowo dla kobiet w ciąży, ale dzięki temu, że się dość rozciąga, to mogłam założyć ją w 7 miesiącu. Spodnie za to już widzieliście kilka razy w stylizacjach na blogu. Uwielbiam je! Mój syn, gdy tylko był chwilkę czymś zajęty, to udało się zrobić szybko kilka fotek. Ja niestety mogłam obserwować tylko zabawę, bo ciężko mi było gdziekolwiek wejść i nie chciałam ryzykować, ale za to mój mąż i syn padli po 2 godzinach latania po placu. 

| bluzka - Bonprix |
| spodnie - Bonprix |
| naszyjnik - priv |

7-miesiąc-ciąży

blog-ciąża

brzuszek-w-ciąży

polecane-blogi-parentingowe

plac-zabaw-Poznań

zabawa-z-dzieckiem

zabawy-z-dziećmi

co-ubrać-w-ciąży

ubrania-bon-prix-ciąża

zabawa-w-krainie-piratów

moja-druga-ciąża

A oto fotki z mojego My story na Instagramie. Obserwuj mnie - Mój Instagram.

selfie_follow-me


Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger