Testuj kosmetyki za darmo z Trybe

W internecie pojawia się coraz więcej stron, które umożliwiają za darmo testować kosmetyki czy jakieś inne fajne produkty. Niestety znajdą się też oszuści wyłudzający tylko nasze dane osobowe, albo naciągający nas na płatne smsy. Dziś chciałam Wam pokazać nową stronę do testów kosmetyków, jednak ta jest w zupełności bezpieczna i jak dostaniecie się do testów, to na pewno je otrzymacie. Mowa tu o Trybe.com. Na świecie działają już ponad rok i osiągnęli ogromny sukces, a teraz ruszają również w Polsce. Obecnie trwa pierwsza kampania Nivea Men, w której możemy testować krem dla mężczyzn potrzebujących nawilżenia i ochrony dla suchej skóry na twarzy, dłoniach i na ciele.

blogerzy-polecają-Trybe

test-za-darmo-kosmetyki

Co to jest Trybe?


Trybe to miejsce w sieci, gdzie możesz przetestować produkty i usługi  oferowane dla Ciebie na tej stronie, w zamian za Twoją szczerą opinię. Wystawiasz ją po przetestowaniu produktu, na stronie Trybe, logując się na swój profil. Wszystko jest całkowicie bezpłatne. Po prostu, jak dostaniesz się do testów, produkt otrzymasz za darmo do domu pocztą. Informację o tym czy zostałeś testerem danego produktu otrzymasz e-mailem.

Trybe jest jedną z największych międzynarodowych społeczności konsumentów, która w ciągu roku ustanowiła swoją silną pozycję na ponad 100 różnych rynkach i rozdała tysiące produktów na całym świecie. Trybe zostało założone w Norwegii z zamiarem przybliżenia firm i konsumentów, zachęcając do dzielenia się rzetelną opinią o testowanych produktach. Jest to bezpłatna, bardzo łatwa i zabawna usługa, a jedyną walutą w zamian jest Twoja rzetelna opinia.


Jak działa Trybe?


Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie i kliknąć w link aktywacyjny z e-maila. Następnie wypełniamy swój profil, aby zobaczyć dostępne produkty dla swojego kraju. Na chwilę obecną trwa kampania Nivea Men. Podano, że jest ona przeznaczona tylko dla mężczyzn, ale zgłosiłam się, bo myślę, że mój mąż chętnie go wypróbuje. A sam jakoś zapomina się zgłaszać i wypełniać co trzeba. Niedługo ruszą kolejne akcje, ale na pewno otrzymamy informację na email o nowych działaniach. Aby zgłosić się do testów klikamy zakładkę PRODUKTY i wybieramy kampanię, która nas interesuje. Następnie po prawej stronie kliknij ,,Wypróbuj", aby się zapisać. Pojawia się ankieta, którą wypełniamy i czekamy na wyniki. Do testów możecie również zapraszać swoich znajomych za pomocą swojego linku referencyjnego. 

zapisz-na-trybe


Wszystkie dane osobowe są prywatne i zebrane wyłącznie na cele badań nad zachowaniem i upodobań klientów, a wszystkie informacje analizowane są anonimowo. Informacje są przekazywane danej firmie, do której zgłosiliśmy chęć testów w formie np. ,, Kobieta, grupa wiekowa 25-30, Poznań". Nie otrzymujemy tutaj jakiś dziwnych, płatnych smsów. Wszystko jest darmowe. Informacje od Trybe otrzymujemy na podany przy rejestracji e-mail. Pamiętaj, aby wypełnić dokładnie swój profil, aby żadna kampania nie przeszła nam koło nosa, albo aby paczka z testowanym produktem do nas dotarła. 

To tyle. Nie jest to wcale skomplikowane, choć pisania o tym jest więcej, niż się wydaje. Zatem zapraszam Was do rejestracji na Trybe.com i mam nadzieję, że uda Wam się dostać do darmowych testów kosmetyków. Powodzenia ;)

A oto zapowiedź kolejnej kampanii tym razem dla kobiet. Niedługo wystartuje na Trybe!

kremy-nivea-za-darmo

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger