Konkurs - do rozdania 10 kremów Nivea

Tym razem dzięki współpracy z platformą Trybe, mam do rozdania aż 10 kremów marki Nivea i przy okazji możecie zapisać się do przyszłych testów kosmetyków.

NiveaAby wziąć udział w konkursie należy:


  • Utworzyć konto na stronie Trybe: jeśli jesteś kobietą klikasz TUTAJ, jeśli jesteś mężczyzną klikasz TUTAJ.
  • Uzupełnić krótką ankietę po kliknięciu na "Zapisz się"
  • Zaprosić dwie osoby do Trybe, które również utworzą konto i uzupełnią ankietę ( aby to zrobić klikasz na napis Zaproś znajomego → na stronie Trybe z pierwszego punktu widać ten napis po prawej stronie)

Zasady konkursu wydają się skomplikowane, ale wcale tak nie jest. Na chwilę obecną możliwe jest testowanie kremów Nivea, ale dzięki rejestracji na stronie Trybe.pl w przyszłości, jak tylko pojawią się kolejne kampanie będziecie mogli się do nich zgłaszać i szczęśliwcy otrzymają te produkty za darmo do domu. Wszystkie informacje o takich testach będziecie otrzymywać na email, więc nic nie przegapicie. 

Konkurs trwa od 8 listopada do 18 listopada. W ciągu 2 dni od jego zakończenia razem z platformą Trybe ogłosimy zwycięzców, którzy za darmo do domu otrzymają krem Nivea. Na podstawie Waszych rejestracji na stronie Trybe.pl, wyłonimy zwycięzców i ogłoszę ich w tym wpisie pod zdjęciem konkursowym. Powodzenia ;)

wygraj-kosmetyki-Nivea

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger