Jaka sukienka na wesele

W związku z tym, że zbliża się czas wesel pomyślałam, że przyda Wam się post, w którym przedstawię kilka fajnych propozycji sukienek ideanych na tą okazję. Z resztą sama ostatnimi czasy szukałam takiej kreacji dla mojej mamy, więc może troszkę inspiracji komuś pomoże.

Wszystkie sukienki pokazane poniżej pochodzą ze sklepu Dressale.com. Nie bójcie się zamawiać sukienek z Chin. Przesyłki bez problemu przychodzą, kontakt ze sklepem jest znakomity, sami zresztą piszą do nas, aby upewnić się czy podaliśmy odpowiedni wymiar, kolor i adres do wysyłki. Podstawowa znajomość angielskiego i internet ( np. tłumacz Google) pomoże nam w komunikowaniu się. Firma ma wprowadzić bezpłatną przesyłkę, jednak na chwilę obecną koszty wysyłki zależne są od wagi i czasu oczekiwania na paczkę.
W zeszłym roku zamówiłam 2 sukienki i przyszły identyczne jak pokazano na zdjęciu, zgodne z wymiarami według tabelki, która jest pod każdym zdjęciem, a jakoś materiałów na prawdę bardzo porządna. Byłam zachwycona kreacjami, które zamówiła sobie moja mama na wesele kuzyna. Wyglądała w nich prześlicznie.

Na początek długie sukienki
Linki do sukienek: nr 1, nr 2.
Link do sukienek: nr 3, nr 4.
Link do sukienek: nr 5, nr 6.

Krótkie sukienki
Link do sukienek: nr 7, nr 8.
Link do sukienek: nr 8, nr 9.
Link do sukienek: nr 10, nr 11.
Link do sukienek: nr 12, nr 13.
Link do sukienek: nr 14, nr 15.
Link do sukienek: nr 16, nr 17.

W sklepie znajdują się również wspaniałe suknie ślubne, suknie na bal, buty, dodatki oraz ubrania dla dzieci. Czy coś wpadło Wam w oko?

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger