Jeździsz na rowerze? Kręć kilometry i wygrywaj

O tej rowerowej kampanii o nazwie Kręć kilometry pisałam jakieś 3 lata temu tutaj. Właśnie trwa już jej 6 edycja! Idea jest ta sama, jednak tym razem możecie również zgarnąć fajne nagrody dla siebie i dla waszego miasta. Lato to idealny czas na aktywność fizyczną. Moim ulubionych sportem jest właśnie jazda na rowerze. Niestety ubolewam strasznie, że w ciąży muszę unikać takiego środku transportu, ale jak tylko będę mogła z pewnością wezmę udział w kampanii. Trzeba łączyć przyjemne, zdrowe i pożyteczne. O co chodzi w tej całej rowerowej akcji i jak wziąć w niej udział? Zaraz wam wszystko wytłumaczę. A tutaj zdjęcie ze wspomnianego wcześniej wpisu.

nagrody-za-jazdę-na-rowerze


Jak wziąć udział?

Należy ściągnąć aplikację mobilną do zapisywania przejechanych kilometrów. Znajdziecie ją w sklepie Google Play lub pobierz w App Store. Szukajcie nazwy "Kręć kilometry" i ruszaj w drogę rowerem. Musisz zarejestrować się na stronie kreckilometry.pl ⇨ wejdź w zakładkę ,,Dodaj aktywność" ⇨ jeśli korzystasz z aplikacji Endomondo połącz aktywność. Na stronie odpowiedź też na pytanie konkursowe, aby brać udział w walce  nagrody. Każdy przejechany przez Ciebie kilometr zbliża też twoją miejscowość do wygranej w rankingu.

aplikacja-mobilna-dla-rowerzystów

aplikacja-na-rower


Co możemy wygrać?


Za odpowiednią ilość przejechanych kilometrów na rowerze możemy zgarnąć:

Nagrody rzeczowe takiej, jak: 
- kupony do wykorzystania na Allegro (1 x 1000 zł, 5 x 500 zł, 10 x 200 zł, 10 x 100zł)
- 1 x kamera sportowa Garmin Virb XE,
- 1 x kamera GoPro HERO5,
- 2 x smartwatch Samsung Gear Fit 2,
-  2 x smartwatch Polar Loop 2,


Allegro Tech Days, czyli nagrody dla 5 najlepszych miast. Obecnie w czołówce są: Warszawa, Poznań, Lublin, Międzychód, Pabianice. Jest to wydarzenie organizowane w zwycięskim mieście. Poznacie na nim tajniki technologiczne, świat inżynierów, programistów i naukowców. Odbędą się pokazy robotów i innych technologicznych wynalazków, warsztaty programowania maszyn i zabawek i wiele innych. Zrozumiecie lepiej cyfrowy świat, a programiści stworzą serwis wspierający lokalne działania na rzecz rowerzystów.  

nagrody-za-jazdę-na-rowerze

konkurs-dla-rowerzystów

akcje-rowerowe


Nawet jeśli uważacie, że nie macie szans na nagrody, to warto ściągnąć sobie aplikację dla samych statystyk. Zobaczyć ile przejechaliśmy, w jakim czasie i ile kalorii spaliliśmy. Dawajcie znać czy lubicie jazdę na rowerze, bo ja uwielbiam ;)
Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger